Komunikaty prasowe

Bonnier Business Polska wraz z firmą Kiosk Polis uruchomił porównywarkę ubezpieczeń turystycznych

2019-04-24 15:26

Bonnier Business Polska poszerzył ofertę porównywarki finansowej smart.bankier.pl o zestawienie ubezpieczeń turystycznych. Narzędzie prezentuje oferty czołowych towarzystw ubezpieczeniowych – ponad 170 wariantów ubezpieczeń. ...zobacz więcej »

Porównaj ofertę kont firmowych w Smart Bankier

2019-04-16 18:14

Lista kont firmowych dostępnych na rynku jest bardzo długa i łatwo pogubić się w skomplikowanych warunkach proponowanych przez banki. Niemal każdy z nich oferuje kilka rodzajów kont dla firm różniących się zakresem usług i ceną. ...zobacz więcej »

Bankier.pl opanowany przez tajemnicze zwierzę

2018-12-03 06:30

Tylko jednego dnia, przez 24 godziny, Bankier.pl prezentuje się w wyjątkowej odsłonie. To Fenek – brand hero porównywarki finansowej Smart Bankier– zawładnął całym serwisem i zaprasza jego odbiorców do zapoznania się z nowo powstałą sekcją. ...zobacz więcej »

Izabela Ozga zasila biuro reklamy Bonnier Business Polska

2018-04-16 11:00

Izabela Ozga dołączyła do grupy Bonnier Business Polska, obejmując w biurze reklamy stanowisko dyrektora ds. projektów medycznych i projektów sponsoringowych. Nowa dyrektor reklamy będzie łączyć dwie funkcje – szefa sprzedaży  „Pulsu Medycyny” i „Pulsu Farmacji” oraz szefa sprzedaży projektów sponsoringowych „Pulsu Biznesu”. ...zobacz więcej »

PRNews.pl w nowej odsłonie – zobacz, jak się zmieniliśmy

2017-10-12 09:42

PRNews.pl, serwis należący do Bonnier Business Polska, przebudował stronę internetową i zmienił identyfikację wizualną. Zmianie uległa nie tylko szata graficzna i logotyp, ale przede wszystkim struktura, funkcjonalności i technologia. ...zobacz więcej »

Zgarnijpremie.pl - nowy serwis w portfolio Bonnier Business Polska

2017-07-12 09:00

ZgarnijPremie.pl to nowy serwis Bonnier Business Polska, który skierowany jest do osób szukających najlepszych okazji finansowych. Portal publikuje informacje o szczególnie atrakcyjnych produktach i możliwościach uzyskania dodatkowych profitów związanych z ich zakupem. ...zobacz więcej »

nastepne