Komunikaty prasowe

Inwestycja w wynajem? Nie teraz

2018-10-17 10:00

Wzrosty cen na rynku mieszkaniowym studzą zapał tych, którzy szukają lokali do celów konsumpcyjnych, jak i  tych, którzy w nieruchomościach upatrują źródło inwestycji. Potwierdza to badanie „Czy warto inwestować w mieszkania na wynajem”. ...zobacz więcej »

Tanieją kredyty z zalecanym minimalnym wkładem własnym [HipoTracker Bankier.pl]

2018-10-10 11:26

Średnia marża kredytu hipotecznego ze „standardowym”, 20-procentowym wkładem własnym spadła poniżej granicy 1,86 pp. Kredytobiorcy dysponujący mniejszymi oszczędnościami muszą się jednak liczyć z gorszymi warunkami finansowania niż na początku roku. ...zobacz więcej »

Polecamy: Banki polują na studentów. Młodym znacznie łatwiej o darmowe konto

2018-10-08 12:14

Dziś właściwie żaden bank nie nazywa już swoich kont „studenckimi”, ale pakiety młodzieżowe skupiają się właśnie na tej grupie klientów. Co mają do zaoferowania?   Konta dla młodzieży wymagają nieco innej klasyfikacji niż rachunki standardowe, dlatego redakcja Bankier.pl potraktowała opłaty (które tym razem nie występują) i warunki bezpłatności kont jedynie informacyjnie. ...zobacz więcej »

Studenckie lokum droższe niż w ubiegłych latach

2018-10-03 12:26

W nowym roku akademickim studenci muszą zmierzyć się z wyższymi stawkami najmu mieszkań. Redakcja Bankier.pl sprawdziła, jak podwyżki na rynku nieruchomości odbiły się na ich kieszeniach. Choć liczba studentów z roku na rok spada, to początek roku akademickiego wciąż zapewnia duży napływ klientów właścicielom mieszkań na wynajem. ...zobacz więcej »

Banki idą na rekord. Bankier.pl publikuje raport „Polska bankowość w liczbach po II kw. 2018”

2018-10-02 11:59

Blisko 44 mln klientów w segmencie detalicznym, 16 mln użytkowników bankowości internetowej,  10 mln użytkowników bankowości mobilnej i ponad 400 mld w hipotekach. To niektóre liczby z nowego raportu Bankier.pl i PRNews.pl – „Polska bankowość w liczbach – II kw. ...zobacz więcej »

„Kupujący doszli do ściany”. Widać spadki cen mieszkań

2018-09-10 12:00

Drugi kwartał br. przyniósł nadzieję dla planujących zakup nieruchomości – w niektórych przedziałach metrażowych można było zauważyć nie tylko zatrzymanie wzrostów, ale nawet spadki stawek. Redakcja Bankier.pl i „Pulsu Biznesu” wraz z Cenatorium przygotowały cokwartalny raport z cenami transakcyjnymi mieszkań w największych miastach Polski. ...zobacz więcej »

nastepne